| Item Size | 2.75" |
|---|---|
| Pack Size | 144-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 10.90 lbs |
| Case Size | 11" x 22" x 15" |
| Theme / Design | Capybara |
| Features | Wind-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Wind-up capybara — watch it move!
Wind-up wiggle — capybara moves! Fast & free ground shipping in the continental U.S.