| Item Size | 6.5" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 26.85 lbs |
| Case Size | 12" x 14" x 25" |
| Theme / Design | Fidget & Squish Toys |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Valentine's unicorn-themed bubble poppers in 4 colors – the perfect fidget toy and prize!
The unicorn bubble popper adds magical sparkle to fidget play – a dream prize for fantasy fans and collectors! With dreamy colors and addictive pops, it's a prize that creates buzz and repeat wins. Enchant your customers this season – order your full case at Toy Barn® and get fast & free ground shipping in the continental U.S.