| Item Size | 6" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 24.10 lbs |
| Case Size | 12" x 13" x 23" |
| Theme / Design | Fidget & Squish Toys |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Valentine's dog-themed bubble poppers in 4 colors – the perfect fidget toy and prize!
The dog bubble popper brings playful puppy energy to every pop – perfect for dog enthusiasts and stress-relief seekers! Its bold colors and durable design make it a fun fidget toy that will provide hours of entertainment. Elevate your prize offerings – order this bulk case now at Toy Barn® and receive fast & free ground shipping in the continental U.S.