| Item Size | 5.5" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 23.25 lbs |
| Case Size | 12" x 13" x 21" |
| Theme / Design | Fidget & Squish Toys |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Valentine's cat-themed bubble poppers in 4 colors – the perfect fidget toy and prize!
This cat-themed bubble popper combines cute feline charm with endless popping fun – a hit for cat lovers and fidget fans alike! The colorful assortment makes it a favorite prize that keeps customers coming back. Add excitement to your inventory – grab your full case today at Toy Barn® with fast & free ground shipping in the continental U.S.