| Item Size | 2" |
|---|---|
| Pack Size | 576-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 576 |
| Case Weight | 15.00 lbs |
| Case Size | 12" x 18" x 21" |
| Theme / Design | Easter Egg |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Toy-filled Easter eggs in assorted colors – the perfect pre-filled prize for egg hunts!
Surprise kids with these ready-filled eggs – toys inside add instant excitement to hunts or prizes! A time-saver for events with built-in fun and strong sales. Fill your cart with surprises – order this bulk case today at Toy Barn® with fast & free ground shipping in the continental U.S.