| Item Size | 6" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 25.62 lbs |
| Case Size | 12" x 13" x 25" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Top off stockings with 6" snowman top hat poppers—festive fidgets that kids love.
Tip your hat to savings— Shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.