| Item Size | 13" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 15.75 lbs |
| Case Size | 8" x 14" x 20" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Chill vibes only—this 13" blue snowman mega bubble popper adds cool fun to winter events.
Don’t wait for the holiday rush! Keep it cool and festive—shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.