| Item Size | 30" |
|---|---|
| Pack Size | 36-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 36 |
| Case Weight | 20.00 lbs |
| Case Size | 21" x 13" x 30" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Put on a show with a light-up magic ball sword dressed for the holidays.
Big lights, big smiles—crowd-pleasers for parades and night events, shipping free in the continental U.S.