| Item Size | 9" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 48 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 48 |
| Case Weight | 12.25 lbs |
| Case Size | 8" x 15" x 18" |
| Theme / Design | Reindeer |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Bring the cheer with 9" jumbo reindeer bubble poppers—a fun focal point for holiday events.
Don’t wait for the holiday rush! Rein in the fun—shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.