| Item Size | 6" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 23.38 lbs |
| Case Size | 12" x 13" x 21" |
| Theme / Design | Reindeer |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Festive 6" reindeer bubble poppers that leap into gift bags and prize bins with ease.
Dash to bulk value— Shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.