| Item Size | 4" |
|---|---|
| Pack Size | 1152-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 1152 |
| Case Weight | 7.56 lbs |
| Case Size | 11" x 15" x 16" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Mini/Micro |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Easy-build mini foam gliders in Christmas styles—perfect prize bin fillers.
Stock up for smiles this season! Fast & free ground shipping in the continental U.S.