| Item Size | 35" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 11.00 lbs |
| Case Size | 16" x 21" x 12" |
| Theme / Design | Axolotl |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Light-up axolotl scarf hat with Mardi Gras theme — festive fun!
Festival flair — light-up axolotl Mardi Gras scarf hat! Fast & free ground shipping in the continental U.S.