| Item Size | 7.5" |
|---|---|
| Pack Size | 72-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 72 |
| Case Weight | 15.65 lbs |
| Case Size | 16" x 15" x 17" |
| Theme / Design | Axolotl |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Light-up wiggle axolotl — tap to glow with clacking sounds!
Glow and wiggle — light-up axolotl fun! Fast & free ground shipping in the continental U.S.