| Item Size | 14" |
|---|---|
| Pack Size | 72-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 72 |
| Case Weight | 36.12 lbs |
| Case Size | 16" x 20" x 29" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Create a sparkling scene with a swirl–handle snowman wand.
Great for parades and prize bins Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.