| Item Size | 7.5" |
|---|---|
| Pack Size | 96-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 96 |
| Case Weight | 32.50 lbs |
| Case Size | 19" x 13" x 19" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Put a frosty spin on fun with a snowman spinning orbit wand.
Perfect for winter parades Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.