| Item Size | 36" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 9.31 lbs |
| Case Size | 11" x 13" x 19" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Let it glow with a light–up snowman necklace for easy holiday handouts.
Snow–cute swag for crowds Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.