| Item Size | 3" |
|---|---|
| Pack Size | 144-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 14.25 lbs |
| Case Size | 16" x 10" x 17" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Add a jolly accent with snowman light‑up clip‑ons—great for bags and backpacks.
Clip, glow, and go Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.