| Item Size | 7.25" |
|---|---|
| Pack Size | 96-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 96 |
| Case Weight | 38.88 lbs |
| Case Size | 18" x 27" x 17" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Add winter sparkle with a snowflake magic ball wand—a hit with all ages.
Snow-bright fun for crowds Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.