| Item Size | 7.5" |
|---|---|
| Pack Size | 96-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 96 |
| Case Weight | 32.69 lbs |
| Case Size | 18" x 12" x 19" |
| Theme / Design | Santa |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Bring Santa sparkle with a spinning orbit wand that puts on a light show.
Holiday magic at the push of a button Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.