| Item Size | 14" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 28.44 lbs |
| Case Size | 17" x 27" x 17" |
| Theme / Design | Reindeer |
| Features | Light-Up, Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Festive colorways! This red/green reindeer bubble wand lights up and bubbles for instant smiles.
Go bold with color. Glow with the herd—shop ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.