| Item Size | 13.5" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 26.25 lbs |
| Case Size | 16" x 25" x 16" |
| Theme / Design | Reindeer |
| Features | Light-Up, Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Lead the parade with a light-up reindeer bubble wand—a festive favorite for kids.
Ready, set, glow. Dash, dance, and bubble—ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.