| Item Size | 10" |
|---|---|
| Pack Size | 60-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 60 |
| Case Weight | 18.12 lbs |
| Case Size | 14" x 19" x 25" |
| Theme / Design | Reindeer |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Shine bright at parades and parties with light-up reindeer antlers.
Get the glow-up—bulk antlers are ready to ship free from ToyBarn.com (continental U.S.).