| Item Size | 7.25" |
|---|---|
| Pack Size | 96-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 96 |
| Case Weight | 38.50 lbs |
| Case Size | 18" x 27" x 18" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Sweeten displays with a gingerbread magic ball wand and spinning lights.
A sweet spin on holiday lights Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.