| Item Size | 16" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 15.88 lbs |
| Case Size | 18" x 20" x 22" |
| Theme / Design | Christmas Tree |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Shake and shine—this tree wand with moving beads is a festive favorite.
Get ahead of the rush! Add sparkle—order bulk wands from ToyBarn.com with free continental U.S. shipping.