| Item Size | 21" |
|---|---|
| Pack Size | 48-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 48 |
| Case Weight | 18.62 lbs |
| Case Size | 15" x 23" x 19" |
| Theme / Design | Christmas Tree |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Light up the season—bulk wands ready to ship fast & free ground shipping in the continental U.S. from ToyBarn.com.
Safety & Warnings: