| Item Size | 18" |
|---|---|
| Pack Size | 48-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 48 |
| Case Weight | 12.38 lbs |
| Case Size | 17" x 11" x 29" |
| Theme / Design | Christmas Tree |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Delight crowds with a Christmas tree balloon wand that lights up in festive colors.
Wave in the season with light Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.