| Item Size | 16" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 5.75 lbs |
| Case Size | 8" x 14" x 20" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Create instant glow shows with a 16" light-up Christmas wand.
Wave in the wonder—perfect for concerts and parades. Free continental U.S. shipping.