| Item Size | 13.5" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 26.62 lbs |
| Case Size | 24" x 16" x 17" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up, Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Polar-perfect glow! The light-up polar bear bubble wand brings cool bubbles to warm celebrations.
Chill + thrill. Shop ToyBarn.com and glow on. Fast & free ground shipping in the continental U.S.