| Item Size | 35" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 10.12 lbs |
| Case Size | 16" x 15" x 20" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Cozy meets bright with the light-up long paw hat.
Turn on the cozy—grab bulk light-up paw hats with free ground shipping in the continental U.S.