| Item Size | 8.5" |
|---|---|
| Pack Size | 96-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 96 |
| Case Weight | 41.31 lbs |
| Case Size | 19" x 20" x 21" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Put on a show with an LED globe wand—assorted Christmas designs that spin up smiles.
Brighten parades and prize counters Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.