| Item Size | 20" |
|---|---|
| Pack Size | 48-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 48 |
| Case Weight | 21.00 lbs |
| Case Size | 16" x 15" x 21" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Roaring with holiday spirit! This light-up dinosaur necklace is a glowing hit for parties and parades.
Beat the holiday rush! Light up the fun—shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.