| Item Size | 13" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 27.00 lbs |
| Case Size | 27" x 17" x 16" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up, Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Unexpectedly adorable! The capybara bubble wand glows and bubbles for instant crowd smiles.
Bring the glow. Capy‑cute fun starts at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.