| Item Size | 28" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 4.25 lbs |
| Case Size | 11" x 9" x 12" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Glow on the go with a flashing bulb necklace in assorted colors.
Shop early & shine bright! Fast & free ground shipping in the continental U.S.