| Item Size | 12" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 25.56 lbs |
| Case Size | 25" x 16" x 15" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up, Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Bubbles + lights = holiday magic! This axolotl bubble wand lights up and blasts bubbles at the push of a button.
Get parade‑ready. Light it up and let the bubbles fly—ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.