| Item Size | 21" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 14.55 lbs |
| Case Size | 17" x 24" x 19" |
| Theme / Design | Capybara |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Capybara magic ball wand with lights — enchanting fun!
Wave the magic — capybara wands light up playtime! Fast & free ground shipping in the continental U.S.