| Item Size | 13" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 27.75 lbs |
| Case Size | 20" x 27" x 15" |
| Theme / Design | Capybara |
| Features | Light-Up, Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Capybara bubble wand with lights — perfect for outdoor fun!
Bubble bliss — capybara wands light up the fun! Fast & free ground shipping in the continental U.S.