| Item Size | 30" |
|---|---|
| Pack Size | 36-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 36 |
| Case Weight | 17.38 lbs |
| Case Size | 22" x 12" x 32" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Make spirits bright with a light-up magic ball sword in a festive candy-cane theme.
Order before the crowds! Order early from ToyBarn.com with free continental U.S. shipping.