| Item Size | 12" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 27.20 lbs |
| Case Size | 16" x 29" x 21" |
| Theme / Design | Axolotl |
| Features | Light-Up, Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Bubble wand with axolotl theme — lights up and blows bubbles!
Bubble magic — light-up axolotl wands make playtime sparkle! Fast & free ground shipping in the continental U.S.