| Item Size | 7.25" |
|---|---|
| Pack Size | 12-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 12 |
| Case Weight | 15.00 lbs |
| Case Size | 13" x 12" x 15" |
| Theme / Design | Light-Up |
| Features | Light-Up, Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Axolotl bubble blaster with lights — blast bubbles in style!
Blast off — axolotl bubble blasters light up the fun! Fast & free ground shipping in the continental U.S.