| Item Size | 13" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 13.75 lbs |
| Case Size | 7" x 14" x 19" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Cute, festive, and giant! This 13" penguin mega bubble popper is a photo-op favorite.
Don’t wait for the holiday rush! Make events pop—shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.