| Item Size | 9" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 48 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 48 |
| Case Weight | 16.06 lbs |
| Case Size | 8" x 15" x 18" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Oversized 9" glitter gingerbread poppers deliver big festive fun for events and prize tables.
Don’t wait for the holiday rush! Add jumbo sparkle—shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.