| Item Size | 6" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 23.88 lbs |
| Case Size | 13" x 13" x 20" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Add sparkle to stockings with glitter gingerbread bubble poppers—a merry hit for kids’ party bags.
Don’t wait for the holiday rush! Sparkle and pop—shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.