| Item Size | 14" |
|---|---|
| Pack Size | 48-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 48 |
| Case Weight | 30.00 lbs |
| Case Size | 15" x 15" x 17" |
| Theme / Design | Assorted Colors |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Easter bunny themed bubble poppers in 4 colors – the perfect mega fidget toy and grand prize!
Hop into mega popping excitement with these bunny bubble poppers – the large size offers even more fidgets for endless fun! A top choice for grand prizes that wow crowds at carnivals or events. Mega your margins – order this bulk case now at Toy Barn® with fast & free ground shipping in the continental U.S.