| Item Size | 13" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 13.25 lbs |
| Case Size | 8" x 14" x 18" |
| Theme / Design | Christmas Tree |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Trim your prize table with a 13" Christmas tree mega bubble popper—a festive crowd-pleaser.
Don’t wait for the holiday rush! Make trees pop—shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.