| Item Size | 10" |
|---|---|
| Pack Size | 72-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 72 |
| Case Weight | 8.88 lbs |
| Case Size | 16" x 18" x 18" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Make spirits bright with a light‑up bow headband dotted with classic holiday bulbs.
Put a bow on every celebration Shop at ToyBarn.com with fast, free ground shipping in the continental U.S.