| Item Size | 20" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 288 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 288 |
| Case Weight | 18.80 lbs |
| Case Size | 12" x 13" x 18" |
| Theme / Design | Capybara |
| Features | Mini/Micro |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Capybara baseball bat inflatable — great for party games!
Bat up — capybara mini baseball inflatables! Fast & free ground shipping in the continental U.S.