| Item Size | 30" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 15.15 lbs |
| Case Size | 15" x 15" x 31" |
| Theme / Design | Capybara |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Light-up capybara sword with magic ball — action-packed play!
Sword fight ready — capybara magic ball swords glow! Fast & free ground shipping in the continental U.S.