| Item Size | 17" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 11.94 lbs |
| Case Size | 7" x 18" x 17" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Supersized holiday fidgets! This 17" candy cane mega bubble popper makes a standout gift or prize.
Don’t wait for the holiday rush! Go mega and make spirits bright—shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.