| Item Size | 6.5" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 16.69 lbs |
| Case Size | 12" x 14" x 15" |
| Theme / Design | Christmas |
| Features | Bubble |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Festive fidget fun! These 6.5" candy cane bubble poppers are perfect for prize bins and stockings.
Don’t wait for the holiday rush! Fuel prize tables fast—shop early for your holiday plans at ToyBarn.com. Fast & free ground shipping in the continental U.S.