| Item Size | 12.5" |
|---|---|
| Pack Size | 72-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 72 |
| Case Weight | 30.50 lbs |
| Case Size | 21" x 14" x 23" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Spin spooky magic with our Light-Up Swirl Jack-O-Lantern Wand 12.5 Inch - 72 pcs Bulk! These plastic wands with a Jack-O-Lantern design feature a swirling light display, perfect for interactive play, party favors, and Halloween prizes. Ideal for trick-or-treat and kids’ play, they include replaceable batteries. Full case of 72 ships fast from ToyBarn.com, ideal for Halloween or Summerween. Ages 3+.